Dub 19 2015

3. neděle velikonoční – 19. dubna 2015

19. 4. Ne. 3. neděle velikonoční
23. 4. Čt. Svátek sv. Vojtěcha a mučedníka, hlavního patrona pražské arcidieceze
24.4. Pá. Památka sv. Fidela ze Sigmaringy, kněze a mučedníka; nebo sv. Jiří, mučedníka
25.4. So. Svátek sv. Marka, evangelisty
26.4. Ne. 4. neděle velikonoční

Mše svaté: ve čtvrtek v 18.00 hod. s následnou adorací
v neděli v 9.15 hod.

Odvolací soudní řízení, ve kterém se jednalo o navrácení hájeckého lesa, dopadlo pro nás tak, jak jsme potřebovali. Ještě budou sice nutné další kroky, ale kauza navrácení je na dobré cestě.

sobotu 25. dubna můžete přijít na první letošní hájeckou pouť. Mše svatá tam bude v 11.30 a hlavním celebrantem bude otec Prokop Brož, děkan teologické fakulty.

Prosím o pamětníky, aby pro naši farní kroniku napsali své vzpomínky. Každá maličkost má svoji hodnotu. Nebojte se zavzpomínat písemnou formou.

Blíží se Noc kostelů a Dny víry a tak bych prosil členy pastorační i ekonomické rady, abychom se po mši svaté kratince domluvili na dalším setkání.

Kdo máte možnost zapojit se do Noci kostelů, ozvěte se, prosím, buď příští neděli, nebo přímo Andree Čančarové – .

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 3. neděle velikonoční – 19. dubna 2015