Čvc 31 2016

Sobota 6.8. – Svátek Proměnění Páně
Neděle 7.8. – 19. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb
Mše svatá v neděli v 9. 15 hod.

Pouť v Hájku. V úterý 2. srpna v 18.00 hod. bude další hájecká pouť, porciunkule, s plnomocnými odpustky, které získal svatý František pro kostelík Panny Marie Andělské a postupně pro všechny kostely…..

Mše svatá v katedrále. V pondělí 1. srpna v 18:30 hod bude v pražské katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha pražský arcibiskup kardinál Dominik Duka OP sloužit mši svatou za P. Jacguesa Hamela, který se minulý týden v úterý stal obětí útoku ve francouzském Saint-Etienne-du-Rouvray. K násilí došlo přímo u oltáře.

Zvonění zvonů. V úterý v 15.00, v den pohřbu tohoto věrného mučedníka, kněze Jacguesa, budou na mnoha místech ve světě zvonit zvony. Hlas zvonů a modlitba je výrazem lítosti nad krutým činem, ale také apelem k míru a připomínkou umučení našeho Pána, v jehož náručí tento mučedník spočinul.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem 18. neděle v mezidobí – 31. července 2016