Led 08 2017

Liturgický kalendář
Neděle 15.1. 2. neděle v mezidobí

Pořad bohoslužeb. Ve čtvrtek je mše svatá v 18.00 hod. a po ní adorace
V neděli je mše svatá v 9.15 hodin.

Máme k disposici posvěcenou vodu, kadidlo i křídu, které jsme žehnali v pátek při Slavnosti Zjevení Páně. Můžete si je po mši svaté vzít domů a označit své příbytky.

Modlitby otců.  V úterý ve 20.00 bude opět setkání Modliteb otců.

V sobotu 25. února ve zdejším kostele uzavře svátost manželství Jan Muhldorf z Kácova, farnost Zruč nad Sázavou a Terezie Matěnová z Kbel.

Vizitace. Dnes nám v naší františkánské českomoravské provincii svatého Václava začíná generální vizitace. Tak vás též prosím o modlitby. Tato vizitace předchází provinční kapitule, kterou budeme slavit uprostřed května.

Tříkrálová sbírka. Po mši svaté se ještě můžete zapojit do tříkrálového koledování a přispět na charitní projekty (podrobnosti Petr Bartošík).

Návštěvy. Též vás rád navštívím u vás doma, abych požehnal vaše příbytky. A budu též rád, když mi nahlásíte vaše nemocné, abych je mohl navštívit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Svátek Křtu Páně – 8. ledna 2017