Led 28 2017

Výsledky Tříkrálové sbírky

Publikoval 18.58 v Sbírky

Kbelská farnost vybrala 7 897 Kč. Pán Bůh zaplať koledníkům i dárcům.

Poděkování českých a moravských biskupů za účast v Tříkrálové sbírce:
Vážení a milí organizátoři, koledníci, rodiče i dárci,
Tříkrálová sbírka 2017 je již za námi a nyní budeme společně sledovat využívání jejích plodů, děkujeme!
I letošní koledování bylo radostné, povzbuzující, ale náročné. Ovlivnilo ho počasí či chřipky a vy všichni jste si často museli doslova prošlapat cestu závějemi k těm, kterým jste předávali radostné poselství o narození Krista. Charita ČR vás letos evidovala opět více než loňských 60 tisíc. Děkujeme! Ocenění si zaslouží nejen tato vynaložená fyzická námaha, ale také ona neutuchající snaha jít za lidmi a hledat třebas i nové cesty, jak s nimi sdílet naši křesťanskou radost.
Ale naše díky chceme směřovat i k vám, rodiče a všichni dospělí průvodci koledníků. Vy jste ti, kteří mají hlavní podíl na tom, že se Tříkrálová sbírka dostala do všech koutů naší republiky a že je největší akcí svého druhu v ČR. Pomáháte organizovat, vysíláte do kolednických skupinek své děti a i jinak se podílíte na zdaru toho všeho.
V neposlední řadě chceme poděkovat i vám, štědří dárci tříkrálového koledování. Důvěřujete církvi, důvěřujete Charitě, a z toho máme radost!
S úctou k tomuto lednovému snažení Vám žehnají
Vaši čeští a moravští biskupové

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Výsledky Tříkrálové sbírky

Komentáře jsou momentálně nedostupné.