Lis 26 2017

Ohlášky z neděle 26. listopadu – slavnost Krista Krále

V pondělí 27. 11. je památka „otce magistra“ sv. Františka Antonína Fasani, františkánského kněze.
V úterý 28. 11. je památka sv. Jakuba z Marky, františkánského kněze a kazatele (který roku 1436 působil též v Čechách).
Ve středu 29. 11. je svátek všech svatých serafínských řádů.
Ve čtvrtek 30. 11. je svátek sv. Ondřeje, apoštola a mučedníka.
V pátek 1. 12. je první pátek v měsíci, zasvěcený úctě k Nejsvětějšímu Srdci Ježíšovu.
Neděle 3. 12. je první neděle adventní.

Mše svaté v kostele sv. Alžběty: ve čtvrtek v 18 h, po mši krátká adorace, v neděli v 9.15. Při nedělní mši svaté budou požehnány adventní věnce.
Zpovídá se půl hodiny před každou mší svatou.

Adventní věnce si můžete požehnat též doma. Texty si můžete stáhnout zde. Je možné je upravit podle potřeby (např. podle věku dětí). Adventní věnec není jen dekorací na stole, ale také symbolem ke ztišení a modlitbě v rodinném kruhu.

V neděli 3. 12. bude v Centrálním parku ve Kbelích rozsvícení vánočního stromu. Program najdete zde. Požehnání stromu bude v 16:45.

V pátek 15. 12. od 18 h bude v našem kostele koncert gospelové zpěvačky Leony Gyöngyösi. Letáček najdete zde a videopozvánku zde. Koncert pořádá MČ Praha 19 spolu s naší farností.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. listopadu – slavnost Krista Krále