Kvě 27 2018

Ohlášky z neděle 27. května 2018 (slavnost Nejsvětější Trojice)

Dnes  je mše svatá v 9:15, přede mší Loretánské litanie.

Kalendář:

Středa 30. května: památka svaté Zdislavy.

Čtvrtek 31. května: slavnost Těla a krve Páně (doporučený svátek).

Pátek 1. června: památka sv. Justina, mučedníka. První pátek v měsíci.

Neděle bude 9. v mezidobí.

Bohoslužby:

Ve čtvrtek v 18 hodin s následnou adorací

V neděli v 9:15.

Přede mší bude modlitba růžence. Zájemci o vedení modlitby růžence se mohou hlásit v sakristii nebo emailem na . Přehled volných termínů je v kalendáři.

Cyklovýlet:

Cyklovýlet farnosti do Svaté Boleslavi se koná v sobotu 2. června 2018. Veškeré informace jsou zde . Mše ve Staré Boleslavi bude v 11 h.

Živý růženec:

S novým měsícem se rozpis posune o jeden desátek. Členové modlitební skupinky dostanou upozornění emailem nebo SMS. Úmysly modlitby jsou uvedeny na webu; v případě zájmu je možné aktuálně doplnit vlastní úmysl.

Ve skupince se uvolnilo jedno místo; zájemci se mohou hlásit v sakristii nebo emailem (). Mše svatá za členy živého růžence bude ve čtvrtek 14. června.

Úklid:

V úterý 29. května od 9:00. Dobrovolníci jsou vítáni.

Je třeba ostříhat keře poničené housenkami. Dobrovolníci se mohou hlásit v sakristii. Po zkrácení větví bude třeba ještě provést zálivku regeneračním hnojivem (nejlépe za deštivého počasí).

Schůze pastorační rady farnosti:

V neděli 3. června po mši.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 27. května 2018 (slavnost Nejsvětější Trojice)