Dub 07 2019

Ohlášky z neděle 7.dubna – 5. neděle postní

Publikoval 10.01 v Ohlášky

Mše a bohoslužby v týdnu:

Ve čtvrtek 11. dubna je mše svatá od 18 h. Po mši bude adorace NSO.

V pátek 12. dubna je od 17 h křížová cesta, kterou povedou děti z náboženství.

Přístí neděle V neděli (14. dubna) je Květná (pašijová) neděle. Mše svatá v 9:15 začíná průvodem s ratolestmi. Přede mší již nebude křížová cesta.

 

Duchovní obnova farnost se usktuteční v neděli 14.dubna od 15:00. Začátek v kostele, společná modlitba, čtení z písma, promluva a zpytování svědomí. Adrorace, zpěvy z Taizé. Nejdříve zpověď dětí, které přistoupí k prvnímu svatému přijímání. Poté možnost zpovědi pro ostatní. K dispozici budou tři kněží. Obnova bude zakončena společnou modlitbou a požehnání.

 

Svátost smíření

Zpovídá se vždy přede mší svatou, popřípadě po mši svaté. Poslední možnost svátosti smíření před Velikoncemi bude na Velký pátek během křížové cesty. Na Bílou sobotu ani o Velikončoní neděli se nezpovídá. Neodkládejte, prosím, zpověď na poslední chvíli.

 

Pouť do Hájku:

Ve středu 1. května od 11 h bude v Hájku u Prahy první letošní hájecká poutní mše. Kdo by chtěl jet s kbelskou farností autobusem, má možnost se ještě přihlásit
v sakristii.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 7.dubna – 5. neděle postní

Komentáře jsou momentálně nedostupné.