Kvě 18 2019

Ohlášky z neděle 19. 5. 2019 – pátá neděle v mezidobí

Dnes je mše od 9:15. Přede mší Loretánská litanie.

V pondělí 20. května je františkánský svátek sv. Bernardina ze Sieny, kněze.

V pátek 24. května je františkánský svátek posvěcení baziliky sv. Františka v Assisi.

Neděle 26. května bude šestá v mezidobí.

Mše svaté v týdnu:

Ve čtvrtek 23. května od 18 h. Přede mší desátek růžence a Loretánská litanie. Po mši výstav NSO.

V neděli 26. května od 9:15 (za zemřelého Otakara Pitáka). Přede mší desátek růžence a Loretánská litanie.

Noc kostelů:

Noc kostelů se uskuteční v pátek 24. května. Prosíme o pomoc s distribucí brožur a plakátů (jsou k dispozici vzadu v kostele nebo v sakristii). Dobrovolníci, kteří by chtěli pomáhat s vítáním hostů nebo občerstvením (včetně ochutnávky mešních vín), ať se hlásí v sakristii nebo na  Dále jsou vítání dobrovolníci na úklid kostela před nocí kostelů a po ní: přihlaste se prosím v sakristii, dohodneme vhodný termín.

Úklid:

Úklid před nocí kostelů bude v pondělí 20. 5. od 9 h. Úklid po noci kostelů bude v pondělí 27. 5. od 16:30.

Cyklovýlet:

Cyklovýlet do Staré Boleslavi bude v sobotu 1. června.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 19. 5. 2019 – pátá neděle v mezidobí