Srp 25 2019

Ohlášky z 25. 8. 2019 – 21. neděle v liturgickém mezidobí

V úterý 27. srpna je památka sv. Moniky.

Ve středu 28. srpna je svátek sv. Augustina, biskupa a učitele církve.

Ve čtvrtek 29. srpna je památka umučení sv. Jana Křtitele.

Neděle 1. září bude 22. v liturgickém mezidobí.

Mše svaté:

V neděli 1. září od 9:15 (za zemřelého otce, rodinu a Vibeke a za úspěch dětí ve studiu). Přede mší možnost přistoupit ke svátosti smíření a modlitba růžence.

Při mši bude uděleno požehnání učitelům, žákům a studentům (děti si mohou přinést učební pomůcky, např. penál, školní tašku…).

Smuteční oznámení:

Dne 20. srpna zemřel otec Michal František Pometlo OFM. Otec Michal rád navštěvoval Kbely a mnozí naši farníci se s ním osobně znali – jako s knězem, duchovním rádcem i zpovědníkem.

Rozloučení bude v pondělí 2. září v 11:00 hodin v jeho domovském kostele Panny Marie Sněžné.

Celebrovat bude otec biskup Václav Malý.

Pouť v Hájku:

V sobotu 7. září bude hlavní pouť v Hájku, mši svatou celebruje P. Vojtěch Kodet, součástí bude pěší pouť, průvod se sochou Panny Marie poutní cestou, divadlo Víti Marčíka a slavnostní požehnání. Občerstvení zajištěno.

Připomínka společných akcí farnosti:

Fotograf Tomáš Miřátský nám poslal odkaz na fotografie ze společných akcí farnosti (pouť do Staré Boleslavi, noc kostelů, pouť do Hájku): https://www.zonerama.com/FarnostKbely/740667

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 25. 8. 2019 – 21. neděle v liturgickém mezidobí