Pro 15 2019

Tříkrálová sbírka, 2020

Publikoval 13.49 v Akce

I příští rok se od 1. do 14. ledna uskuteční na území naší farnosti Tříkrálová sbírka. Koledovat budou děti z náboženství; bude-li chtít některá další rodina nebo skupinka dětí chodit koledovat, přihlaste se prosím v sakristii. Ve skupince koledníků musí být vždy jeden starší 15 let.

Výtěžek sbírky bude věnován na Charitu Neratovice, která na území farnosti zajišťuje zdravotní a sociální služby (60 %), zbytek rozděluje ADCH Praha, a to na rekonstrukci azylového domu pro matky a rodiny s dětmi sv. Maří Magdalény v Kralupech nad Vltavou, na sociální bydlení, pomoc rodinám v nouzi a zdravotní péči v Ugandě.

Kasičky budou k dispozici také v sakristii nebo po mši vzadu v kostele. Je možné přispět i prostřednictvím DMS nebo převodním příkazem (potom jde celá částka na projekty Charity ČR).

Ve Kbelích budou koledovat také školní děti z Neratovic. Každá skupinka musí mít vedoucího, který má příslušný průkaz, a všechny kasičky jsou zapečetěné.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tříkrálová sbírka, 2020

Komentáře jsou momentálně nedostupné.