Kvě 17 2020

Ohlášky z neděle 17. května – šestá neděle velikonoční

Dnes je šestá neděle velikonoční. Mše jsou od 9:15 a od 10:15 (první je zejména pro rodiny s dětmi). Před první mší se modlíme Loretánské litanie.

V pondělí 18. května je památka sv. Felixe z Cantalice, řeholníka. Také uplyne 100 let od narození sv. Jana Pavla II, papeže.

Ve středu 20. května je svátek sv. Bernardina Sienského, kněze.

Ve čtvrtek 21. května je slavnost Nanebevstoupení Páně. Začíná novéna ke svátku Seslání Ducha svatého.

Neděle  24. května bude sedmá velikonoční (den modliteb za sdělovací prostředky)

Mše svaté v týdnu

Ve čtvrtek od 18 h.

V neděli od 9.15 a 10. 15.

V květnu se přede mší místo růžence modlíme mariánské litanie. Zpovídá se ve čtvrtek nebo v neděli před první mší a po druhé mši.

Podávání sv. přijímání mimo mši (popř. návštěvy nemocných a seniorů) je třeba domluvit s knězem.

Opatření proti šíření nemoci covid-19

Buďte prosím ohleduplní. Necítíte-li se v pořádku, zůstaňte raději doma.

Stále je třeba nosit roušky, i při mši (s výjimkou svatého přijímání). Při příchodu do kostela použijte dezinfekci na ruce.

Dodržujte dvoumetrové rozestupy (s výjimkou členů rodiny).

Eucharistie se podává na ruku.

Kropenky zůstávají prázdné.

WC je v provozu, udržujte prosím čistotu a používejte dezinfekci na ruce i na umyvadlo a ostatní povrchy, jichž se dotýkáte.

Úklid kostela:

Ve čtvrtek 21. května od 13.30 h. Prosíme o zapojení zvláště mladší dobrovolníky (můžete se ohlásit na ). Uvítáme i pomoc s dezinfekcí kostela po první nedělní mši.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 17. května – šestá neděle velikonoční