Kvě 30 2020

Ohlášky z neděle 31. 5. – slavnost seslání Ducha svatého

Dnes je slavnost seslání Ducha svatého. Mše je od 9:15. Přede mší se modlíme Loretánské litanie.

Při mši budou pokřtěni dva katechumeni.

V pondělí 1. června je památka Panny Marie, Matky církve.

Ve středu 3. června je památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

Ve čtvrtek 4. června je svátek Ježíše Krista, nejvyššího a věčného kněze.

V pátek 5. června je památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka.

V neděli  7. června je slavnost Nejsvětější Trojice.

Mše svaté v týdnu

Ve čtvrtek od 18 h. Po mši výstav Eucharistie.

V neděli budou dvě mše. První je od 9.15. Přede mší modlitba růžence. Druhá od 10:30. Při druhé mši bude křest dvou dětí.

Opatření proti šíření nemoci covid-19

Opatření proti šíření nemoci covid-19 zůstávají beze změn (roušky v kostele, dezinfekce – viz minulé ohlášky). Pro snazší dodržení rozestupů je část židlí přestěhována na chodbu. Na chodbě je reproduktor, mši je možné sledovat i zde.

Noc kostelů

Noc kostelů se bude konat v pátek 12. června. Naše farnost letos program zrušila, ale kostel bude odpoledne od 15 do 20 h otevřený pro návštěvu a soukromou modlitbu.

První svaté přijímání

První svaté přijímání bude 14. června. Na tento den připadá i svátek posvěcení našeho kostela. Budou dvě mše svaté, první od 8.30 pro ty, kteří kolem sebe potřebují více prostoru, druhá od 10 h s prvním svatým přijímáním.

Úklid

Úklid kostela bude ve čtvrtek od 9:00. Dobrovolníci jsou vítáni (hlaste se prosím na ).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 31. 5. – slavnost seslání Ducha svatého