Říj 25 2020

Ohlášky z neděle 25. 10. 2020 – 30. neděle v mezidobí

Dnes mše svatá ve Kbelích není.

Od 10 do 11 h bude kostel otevřen pro individuální modlitbu s možností svatého přijímání (po předchozí tel. domluvě možno i v jinou dobu).

Mše svaté v týdnu: sledujte prosím ohlášky.

Ve středu 28. října je svátek sv. Šimona Kananejského a Judy Tadeáše, apoštolů.

V neděli 1. listopadu je Svátek všech svatých.

Památka zesnulých:

V době od 1. do 8. listopadu (ze závažných důvodů již od 25. do 30. října) je možné získat plnomocné odpustky za duše v očistci. Podmínky jsou následující:
(1) daný den přijmout eucharistii,
(2) navštívit hřbitov a zbožně se pomodlit za zemřelé,
(3) a pomodlit se na úmysl Svatého otce,
(4) v okruhu těchto dní vykonat svatou zpověď.

Otvírací doba kbelského hřbitova bude od 28. října do 3. listopadu prodloužena od 8 do 18 h.

Pozvánka od sousedů:

Covid nás omezil v běžných aktivitách, ale je zároveň i výzvou k hledání nových způsobů, jak se propojovat, sdílet, povzbudit se, modlit se a společně žít.

Farnost Čakovice zve na online biblickou hodinu, která proběhne v úterý v čase 20:30 – 21:30 (platí pro každé úterý až do odvolání) přes platformu zoom. Více informací na webu čakovické farnosti.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 25. 10. 2020 – 30. neděle v mezidobí