Pro 03 2020

Změna v počtu osob přítomných na mši

Kapacita kostela je naplněna. Mše bude také přenášena prostřednictvím internetu a k přijímání je možné přijít i po mši (do 11 h).
V neděli se může mše zúčastnit až 60 osob. Protože patnáct míst je již obsazeno (tento týden kostelníky, květinářkami, uklízeči a dalšími, kteří se starají o chod a údržbu kostela), zbývá 45 míst.

Chcete-li si místo zajistit, nahlaste se prosím e-mailem na nebo prostřednictvím SMS na 734593378.

Aktuálně je 0 volných míst.

Mše se mohou zúčastnit věřící, kteří nemají pozitivní test na covid-19 ani nejsou v karanténě. Prosíme, aby doma zůstali i lidé se závažnějšími příznaky akutního respiračního onemocnění (zvýšená teplota, dušnost, silný kašel) a účast v této době ještě zvážili i lidé z rizikových skupin, např. s chronickými dýchacími potížemi.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Změna v počtu osob přítomných na mši