Dub 23 2022

Ohlášky z neděle 24. 4. 2022 – neděle Božího milosrdenství

Publikoval 14.44 v Ohlášky

Dnes je druhá neděle velikonoční, neděle Božího milosrdenství. Mše svatá je od 9.15. Přede mší možnost svátosti smíření, korunka k Božímu milosrdeství. Po mši bude kostel otevřený do 11 h (možnost soukromé modlitby).

V pondělí 25. dubna je svátek svatého Marka, evangelisty.

Ve čtvrtek 28. dubna bude mše svatá od 18 h, po mši bude krátký výstav NSO.

V pátek 29. dubna je svátek svaté Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy,

Neděle 1. května je třetí neděle velikonoční. Mše svatá bude od 9.15. Přede mší možnost svátosti smíření, od 8:30 modlitba růžence.

Sbírka bude do Fondu svatého Vojtěcha. Fond svatého Vojtěcha je určen pro podporu služného kněží v pražské arcidiecézi. Do sbírky je možné přispět také na č. ú. 45301130/2700. Na služné konkrétního kněze můžete přispět darem spojeným s odsloužením mše svaté za živé či zemřelé (tzv. intence; hlaste v sakristii).

Májové pobožnosti: v měsící květnu budou každou neděli od 19 h májové pobožnosti s loretánskými litaniemi.

První májová pouť v Hájku (s koncertem naší scholy):

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 24. 4. 2022 – neděle Božího milosrdenství

Komentáře jsou momentálně nedostupné.