Led 01 2023

Ohlášky z neděle 1. ledna 2023 – slavnost Panny Marie Matky Boží

Dnes byla mše od 10:00.

V pondělí 3. ledna je památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve.

V úterý 4. ledna je památka Nejsvětějšího jména Ježíš.

Ve čtvrtek 5. ledna bude mše svatá od 18 h – vigilie slavnosti Zjevení Páně. Při mši se bude žehnat voda, křída a kadidlo. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V pátek je slavnost Zjevení Páně.

V neděli 8. ledna je slavnost Křtu Páně. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitky růžence. Po mši farní kavárna.

Dnes začala Tříkrálová sbírka. Do sbírky je možné přispět do kasičky v kostele nebo do kasiček koledníkům nebo i bezhotovostně prostřednictvím QR kódu.

Mezifarní dovolená: Farnost Panny Marie Sněžné zve opět na mezifarní dovolenou v Masarykově táboře Soběšín YMCA. Dovolená bude ve dnech bude od 6. do 13. srpna. Informace o přihláškách v sakristii nebo na letáčku na stolku v kostele.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 1. ledna 2023 – slavnost Panny Marie Matky Boží