Led 08 2023

Ohlášky z neděle 8. ledna – svátek Křtu Páně

Dnes byla mše od 9:15 h s obnovou křestních slibů.

Ve čtvrtek 12. ledna bude mše svatá od 18 h – čtvrtek 1. týdne v mezidobí. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V neděli 15. ledna je 2. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna.

Do Tříkrálové sbírky je možné až do konce ledna přispět bezhotovostně prostřednictvím QR kódu.

Mezifarní dovolená: Farnost Panny Marie Sněžné zve opět na mezifarní dovolenou v Masarykově táboře Soběšín YMCA. Dovolená bude ve dnech bude od 6. do 13. srpna. Informace o přihláškách v sakristii nebo na letáčku na stolku v kostele.

Vzadu na stolku si prosím rozeberte zbytek farních kalendářů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 8. ledna – svátek Křtu Páně