Led 27 2024

Ohlášky z neděle 28. ledna – čtvrtá neděle v liturgickém mezidobí

Neděle 28. ledna je 4. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

V úterý 30. ledna je františkánská památka sv. Hyacinty Mariscotti, panny.

Ve středu 31. ledna je památka sv. Jana Boska, kněze.

Ve čtvrtek 1. února bude mše svatá od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence, po mši eucharistický výstav.

V pátek 2. února je svátek Uvedení Páně do chrámu.

V sobotu 3. února je nezávazná památka sv. Blažeje, biskupa a mučedníka.

Neděle 4. února je 5. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

Do kasiček Tříkrálové sbírky se vybralo 20 035 Kč. Dárcům i koledníkům a všem, kdo se na sbírce podíleli, Pán Bůh zaplať. Kdyby chtěl ještě někdo přispět, do konce ledna může poslat příspěvek prostřednictvím QR kódu, který najdete na https://kbely.farnost.cz/?p=5764.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 28. ledna – čtvrtá neděle v liturgickém mezidobí