Úno 10 2024

Ohlášky z neděle 11. února – šestá neděle v liturgickém mezidobí

Neděle 11. února je 6. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je modlitba růžence, možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

Ve středu 14. února je Popeleční středa, den přísného postu. Mše svatá bude od 18 h s udělováním popelce.

Ve čtvrtek 15. února bude mše svatá od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření a modlitba růžence, po mši eucharistický výstav. Připomínka bl. Bedřicha Bachsteina a druhů, pražských mučedníků (v klášteře u Panny Marie Sněžné slavnost).

Neděle 18. února je 1. neděle postní. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je křížová cesta (od 8:35), možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 11. února – šestá neděle v liturgickém mezidobí