Bře 02 2024

Ohlášky z neděle 3. března – třetí neděle postní

Neděle 3. března je 3. neděle postní. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je křížová cesta (od 8:35), možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

Po mši bude schůzka farní rady. Schůzka je otevřená pro všechny farníky, kteří by se chtěli dozvědět o pastoračních akcích, které se chystají, a o nutných opravách a stavebních úpravách.

Ve čtvrtek 7. března je čtvrtek třetího postního týdne. Mše svatá bude od 18 h, přede mší možnost svátosti smíření a modlitba křížové cesty, po mši eucharistický výstav.

Pátek 1. března je první pátek v měsíci.

Neděle 10. března je 4. neděle postní. Mše svatá bude od 9:15 h, přede mší je křížová cesta (od 8:35), možnost svátosti smíření. Po mší farní kavárna.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 3. března – třetí neděle postní