Čvn 02 2024

Ohlášky z neděle 2. června 2024 – devátá neděle v liturgickém mezidobí

Neděle 2. června je devátá neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

V pondělí 3. června je památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

Ve středu 5. června je památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka.

Ve čtvrtek 6. června bude mše svatá od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

Pátek 7. května je slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

Naše farnost se letos akce Noc kostelů (7. června) neúčastní. Program akce je na https://www.nockostelu.cz/, kde najdete informace o tom, co můžete navštívit v okolních farnostech. Chcete-li se podívat do kostela (nejen v pátek 7. června), domluvte se prosím s Petrem Bartošíkem (tel. 734 593 378).

V sobotu 8. června je památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie.

Neděle 9. června je desátá neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 2. června 2024 – devátá neděle v liturgickém mezidobí