Čvn 16 2024

V neděli 16. června jsme oslavili slavnost posvěcení našeho kostela. Při mši byl také křest malé Veroniky a první svaté přjímání devíti dětí.

Ve čtvrtek 20. června bude mše svatá od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

V pátek je památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka.

Neděle 23. června je 12. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Při mši bude první svaté přijímání. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Ve čtvrtek po mši od 19 h bude schůzka farníků k přístavbě kostela. Cílem této schůzky je se shodnout na zadání, co vlastně farnost chce, zadat si úkoly na léto a v září vše opět vyhodnotit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 16. června – slavnost posvěcení našeho kostela a první svaté přjímání dětí