Zář 07 2024

Ohlášky z neděle 8. září 2024 – 23. neděle v mezidobí

Neděle 8. září je 23. neděle v mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření. Po mši je farní kavárna.

Od 17 hodin bude schůzka k dostavbě zázemí kostela. V současné době jsou projednávány dvě varianty: komunitní centrum nebo investiční byty.

Ve čtvrtek 12. září je mše svatá od 18 hodin. Přede mší je možnost svátosti smíření a modlitby růžence. Po mši krátký eucharistický výstav.

V pátek 13. září je památka sv. Jana Zlatoústého, biskupa a učitele církve.

V sobotu 14. září je svátek Povýšení svatého kříže.

Neděle 15. září je 24. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření. Po mši je farní kavárna.

V sousední farnosti ve Vinoři je v neděli 15. září poutní mše svatá – od 10.30 ve farním kostele Povýšení svatého kříže.

V neděli 15. září začíná ve Vinoři varhanní festival – od 19 hodin recitálem Jaroslava Tůmy. Celý program: https://farnost-vinor.org/vinorske-varhanni-slavnosti/.

Úklid kostela. Mohl bych poprosit o pomoc úklidem kostela v úterý 10. září od 16:30? Komu by čas nevyhovoval a chtěl by se zapojit, půjčím mu klíče. Bylo by třeba setřít podlahu, umýt sociální zařízení, vymést pavučiny zvláště ze zádveří a okolo nástěnek, umýt vstupní dveře, uklidit v sakristii (setřít prach, odstranit vosk z nábytku).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 8. září 2024 – 23. neděle v mezidobí