Archivováno Leden, 2023

Led 28 2023

Ohlášky z neděle 29. ledna – 4. neděle v mezidobí

V neděli 29. ledna je 4. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna.

V pondělí 30. ledna je památka sv. Hyacinty Mariscotti, panny.

Ve úterý 31. ledna je památka sv. Jana Boska, kněze.

Ve čtvrtek 2. února bude mše svatá od 18 h – svátek Uvedení Páně do chrámu. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V sobotu 28. ledna je památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve.

V neděli 5. února je 5. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 29. ledna – 4. neděle v mezidobí

Led 21 2023

Ohlášky z neděle 22. ledna – 3. neděle v mezidobí

V neděli 22. ledna je 3. neděle v mezidobí, neděle Božího slova. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna. Sbírka bude na České katolické biblické dílo.

V úterý 24. ledna je památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve.

Ve středu 25. ledna je svátek Obrácení sv. Pavla.

Ve čtvrtek 26. ledna bude mše svatá od 18 h – památka sv. Timoteje a Tita, biskupů. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V sobotu 28. ledna je památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 22. ledna – 3. neděle v mezidobí

Led 16 2023

Pozvánka na ekumenickou bohoslužbu k Panně Marii Sněžné

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pozvánka na ekumenickou bohoslužbu k Panně Marii Sněžné

Led 14 2023

Ohlášky z neděle 15. ledna – druhá neděle v liturgickém mezidobí

V neděli 15. ledna je 2. neděle v mezidobí. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna.

V pondělí 16. ledna je svátek sv. Berarda, kněze, a druhů, mučedníků OFM.

V úterý 17. ledna je památka sv. Antonína, opata.

Ve středu 18. ledna je památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů. Začíná týden modliteb za jednotu křesťanů.

Úklid kostela bude ve čtvrtek od 16 h.

Ve čtvrtek 19. ledna bude mše svatá od 18 h – čtvrtek 2. týdne v mezidobí. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V pátek bude pohřeb pana Vladimíra Hantáka (od 13 h).

V sobotu 21. ledna je památka sv. Anežky, panny a mučednice.

V neděli 22. ledna je 3. neděle v mezidobí (neděle Božího slova). Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitby růžence. Po mši farní kavárna.

Pán Bůh zaplať všem, kdo se podíleli na organizaci Tříkrálové sbírky, koledníkům jakož i dárcům. Kasičky jsou odevzdané. Do sbírky je možné ještě do konce ledna přispívat bezhotovostně: https://www.trikralovasbirka.cz/o-sbirce/pojdte-koledovat/ (v druhém kroku prosím zadejte „Charita Neratovice“) nebo prostřednictví QR kódu (https://kbely.farnost.cz/?p=5385).

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 15. ledna – druhá neděle v liturgickém mezidobí

Led 08 2023

Ohlášky z neděle 8. ledna – svátek Křtu Páně

Dnes byla mše od 9:15 h s obnovou křestních slibů.

Ve čtvrtek 12. ledna bude mše svatá od 18 h – čtvrtek 1. týdne v mezidobí. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

Do Tříkrálové sbírky je možné až do konce ledna přispět bezhotovostně prostřednictvím QR kódu.

Mezifarní dovolená: Farnost Panny Marie Sněžné zve opět na mezifarní dovolenou v Masarykově táboře Soběšín YMCA. Dovolená bude ve dnech bude od 6. do 13. srpna. Informace o přihláškách v sakristii nebo na letáčku na stolku v kostele.

Vzadu na stolku si prosím rozeberte zbytek farních kalendářů.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 8. ledna – svátek Křtu Páně

Led 01 2023

Ohlášky z neděle 1. ledna 2023 – slavnost Panny Marie Matky Boží

Dnes byla mše od 10:00.

V pondělí 3. ledna je památka sv. Basila Velikého a Řehoře Naziánského, biskupů a učitelů církve.

V úterý 4. ledna je památka Nejsvětějšího jména Ježíš.

Ve čtvrtek 5. ledna bude mše svatá od 18 h – vigilie slavnosti Zjevení Páně. Při mši se bude žehnat voda, křída a kadidlo. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence. Po mši výstav NSO.

V pátek je slavnost Zjevení Páně.

V neděli 8. ledna je slavnost Křtu Páně. Mše svatá bude od 9:15. Přede mší možnost svátosti smíření, modlitky růžence. Po mši farní kavárna.

Dnes začala Tříkrálová sbírka. Do sbírky je možné přispět do kasičky v kostele nebo do kasiček koledníkům nebo i bezhotovostně prostřednictvím QR kódu.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 1. ledna 2023 – slavnost Panny Marie Matky Boží