Archivováno Červen, 2024

Čvn 29 2024

Ohlášky z neděle 30. června 2024 – 13. neděle v mezidobí

V neděli 30. června je 13. neděle v mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Ve středu 3. července je svátek sv. Tomáše, apoštola.

V pátek 5. července je slavnost sv. Cyrila, mnicha, a Metoděje, biskupa, patronů Evropy.

V neděli 30. června je 14. neděle v mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

O prázdninách nejsou čtvrteční mše, jen nedělní.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 30. června 2024 – 13. neděle v mezidobí

Čvn 29 2024

Ohlášky z neděle 23. června 2024 – 12. neděle v mezidobí

Neděle 23. června je 12. neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Při mši bude první svaté přijímání. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

V pondělí 24, června je slavnost Narození sv. Jana Křtitele.

Ve čtvrtek 27. června je bude mše svatá od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

V pátek 28. června je památka sv. Ireneje, biskupa.

V sobotu 29. června je slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů.

V neděli 30. června je 13. neděle v mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 23. června 2024 – 12. neděle v mezidobí

Čvn 16 2024

V neděli 16. června jsme oslavili slavnost posvěcení našeho kostela. Při mši byl také křest malé Veroniky a první svaté přjímání devíti dětí.

Ve čtvrtek 20. června bude mše svatá od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

V pátek je památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka.

Ve čtvrtek po mši od 19 h bude schůzka farníků k přístavbě kostela. Cílem této schůzky je se shodnout na zadání, co vlastně farnost chce, zadat si úkoly na léto a v září vše opět vyhodnotit.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 16. června – slavnost posvěcení našeho kostela a první svaté přjímání dětí

Čvn 09 2024

Ohlášky z 9. června 2024 – desátá neděle v mezidobí

Neděle 9. června je desátá neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

V úterý 11. června je památka sv. Barnabáše, apoštola.

Ve čtvrtek 13. června je svátek sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve. Mše svatá bude od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

Neděle 16. června je slavnost posvěcení našeho kostela a první svaté přjímání dětí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

Úklid kostela: ve čtvrtek 13. června od 16 hodin.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z 9. června 2024 – desátá neděle v mezidobí

Čvn 02 2024

Ohlášky z neděle 2. června 2024 – devátá neděle v liturgickém mezidobí

Neděle 2. června je devátá neděle v liturgickém mezidobí. Mše svatá je od 9:15. Přede mší modlitba růžence a možnost svátosti smíření.

V pondělí 3. června je památka sv. Karla Lwangy a druhů, mučedníků.

Ve středu 5. června je památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka.

Ve čtvrtek 6. června bude mše svatá od 18 h. Po mši bude krátký eucharistický výstav. Přede mší možnost modlitby růžence a svátosti smíření.

Pátek 7. května je slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova.

Naše farnost se letos akce Noc kostelů (7. června) neúčastní. Program akce je na https://www.nockostelu.cz/, kde najdete informace o tom, co můžete navštívit v okolních farnostech. Chcete-li se podívat do kostela (nejen v pátek 7. června), domluvte se prosím s Petrem Bartošíkem (tel. 734 593 378).

V sobotu 8. června je památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 2. června 2024 – devátá neděle v liturgickém mezidobí