Led 03 2020

Ohlášky z neděle 5. ledna – slavnost Zjevení Páně

Slavnost Zjevení Páně se v naší farnosti překládá na neděli 5. ledna. Mše bude od 9:15 (za rodinu Zajícovu), přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření. Při mši bude křest. Také se bude se žehnat voda, křída a kadidlo. Po mši bude požehnání koledníkům Tříkrálové sbírky. Do tříkrálové sbírky bude možné přispět koledníkům po mši.

Liturgický kalendář a mše v týdnu:

Slavnost Zjevení Páně (Tří králů), která je v pondělí 6. ledna, se v naší farnosti bude slavit již v neděli 5. ledna.

Ve čtvrtek 9. ledna je mše od 18 h (za Ing. Antona Korenčíka). Přede mší modlitba růžence, po mši adorace.

V neděli 12. ledna je svátek Křtu Páně. Mše bude od 9.15 (za zemřelého Josefa Laštovičku). Přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 5. ledna – slavnost Zjevení Páně