Archivováno Leden, 2020

Led 31 2020

Ministrantská brigáda, 17.-19.4.2020

Publikoval v Akce

Akce je určena pro chlapce od 10 let. Přihlásit se můžete u br. Josefa. V sakristii je tabulka. Tel. 737 422 878, .

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ministrantská brigáda, 17.-19.4.2020

Led 26 2020

Ohlášky z neděle 26. ledna – 3. neděle v mezidobí

V úterý 28. ledna je památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve.

Ve čtvrtek 30. ledna je fr. památka sv. Hyacinty Mariscotti, panny, terciářky klarisek.

V pátek 31. ledna je památka sv. Jana Boska, kněze, zakladatele řádu salesiánů.

V neděli 2. února je svátek Uvedení Páně do chrámu.

Mše svaté v týdnu:

Ve čtvrtek 30. ledna od 18 h. Přede mší modlitba růžence, po mši adorace.

V neděli 26. ledna od 9:15 (za zemřelého Filipa Havlíčka). Přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 26. ledna – 3. neděle v mezidobí

Led 18 2020

Ohlášky z neděle 19. ledna – 2. neděle v mezidobí

Dnes je votivní mše za jednotu křesťanů. Mše sv. od 9:15 (za farnost), přede mší společná modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Po mši bude schůze pastorační rady.

V pondělí 20. ledna je nezávazná památka sv. Fabiána, papeže a mučedníka, a sv. Šebestiána, mučedníka.

V úterý 21. ledna je památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice.

V pátek 24. ledna je památka sv. Františka Saleského, biskupa a učitele církve.

V sobotu 25. ledna je svátek Obrácení sv. Pavla.

Meděle 26. ledna bude 3. v liturgickém mezidobí.

Mše svaté v týdnu:

Ve čtvrtek 23. ledna od 18 h (za živou a zemřelou rodinu Jelinkovu a Krejčíkovu). Přede mší modlitba růžence, po mši adorace.

V neděli 26. ledna od 9:15 (za farnost). Přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Výsledky Tříkrálové sbírky za celou ČR

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 19. ledna – 2. neděle v mezidobí

Led 12 2020

Ohlášky z neděle 12. ledna – svátek křtu Páně

Dnes je svátek Křtu Páně a mše je od 9.15 (za zemřelého Josefa Laštovičku). Přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Ve čtvrtek 16. ledna je františkánský svátek sv. Berarda, kněze, a druhů, mučedníků.

V pátek 17. ledna je památka sv. Antonína, opata.

V sobotu 18. ledna je památka Panny Marie, matky jednoty křesťanů.

Mše svaté:

Ve čtvrtek 16. ledna od 18 h. Přede mší modlitba růžence, po mši adorace.

V neděli 19. ledna bude druhá neděle v mezidobí, mše bude od 9:15 (votivní mše za jednotu křesťanů, intence je za farnost). Přede mší možnost svátosti smíření, modlitba růžence.

Setkání pastorační rady farnosti:

V neděli 19. ledna po mši svaté.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 12. ledna – svátek křtu Páně

Led 11 2020

Pohyblivé svátky

Milovaní bratři a sestry, oznamujeme vám, že tak jako nám Boží milosrdenství dopřálo radovat se ze slavnosti Narození Páně, budeme se, dá-li Bůh, radovat také ze Vzkříšení našeho Spasitele.

Na den 26. února 2020 připadne letos Popeleční středa a začátek posvátné doby postní.

Dne 12. dubna budeme s radostí slavit Zmrtvýchvstání našeho Pána Ježíše Krista,

dne 21. května bude slavnost jeho Nanebevstoupení,

dne 31. května slavnost Seslání Ducha Svatého,

dne 11. června slavnost Těla a krve Páně a

dne 29. listopadu první neděle adventní, očekávání příchodu našeho Pána Ježíše Krista.

Jemu buď čest a sláva na věky věků. Amen.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pohyblivé svátky

Led 05 2020

Koncert u Panny Marii Sněžné, 6.1.2020

Publikoval v Akce

V pondělí 6.1.2020 bude v 19:30 Tříkrálový koncert naší schóly Cantabundus a JAMM kvartetu v kostele Panny Marii Sněžné. Výtěžek koncertu je věnován na Tříkrálovou sbírku.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Koncert u Panny Marii Sněžné, 6.1.2020

Led 03 2020

Ohlášky z neděle 5. ledna – slavnost Zjevení Páně

Slavnost Zjevení Páně se v naší farnosti překládá na neděli 5. ledna. Mše bude od 9:15 (za rodinu Zajícovu), přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření. Při mši bude křest. Také se bude se žehnat voda, křída a kadidlo. Po mši bude požehnání koledníkům Tříkrálové sbírky. Do tříkrálové sbírky bude možné přispět koledníkům po mši.

Liturgický kalendář a mše v týdnu:

Slavnost Zjevení Páně (Tří králů), která je v pondělí 6. ledna, se v naší farnosti bude slavit již v neděli 5. ledna.

Ve čtvrtek 9. ledna je mše od 18 h (za Ing. Antona Korenčíka). Přede mší modlitba růžence, po mši adorace.

V neděli 12. ledna je svátek Křtu Páně. Mše bude od 9.15 (za zemřelého Josefa Laštovičku). Přede mší modlitba růžence, možnost svátosti smíření.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ohlášky z neděle 5. ledna – slavnost Zjevení Páně

Led 02 2020

Kbelský farní víkend rodin v Hájku, 8.-10.5.2020

Publikoval v Akce

Víkend plný her, odpočinku, setkání a modliteb.

Prosíme o pomoc: Hledají se kuchaři a kuchařky pro tuto akci v Hájku.

Přihlásit se můžete u br. Josefa. V sakristii je tabulka. Tel. 737 422 878, .

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kbelský farní víkend rodin v Hájku, 8.-10.5.2020